Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high frequency rotary voice coil actuator ] αγώνας 30 προϊόντα.
Ελαφρύ βάρος υψηλής συχνότητας περιστρεφόμενος κινητήρας περιστροφής φωνής για χειρισμό χειριστή
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτικό πρόγραμ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Επικεφαλής κινητήρας υψηλής συχνότητας
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, εγχώρια συσκευή, UAV, ρομπότ, ιατρικός εξαεριστήρας, μικροσκό |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | Αιτήσεις |
Μεγάλη συχνότητα υψηλής ταχύτητας περιστροφικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς για εστίαση λέιζερ
| Ταχύτητα: | Υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
| Συνεχής Ροπή: | 0.1N-m |
Ενεργοποιητής περιστροφικής σπείρας φωνής υψηλής συχνότητας 0.84N.M Ενεργοποιητής περιστροφικής κινούμενης σπείρας
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
|---|---|
| Τετάρτη: | 6.3V |
| Τύπος: | Περιστροφική μηχανή |
Μεγάλη ακρίβεια τοποθέτησης υψηλής απόκρισης περιστροφικός κινητήρας περιστροφικής σπείρας φωνής για οπτική σάρωση
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό: | Πλήρως κλειστό |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτόματο προϊόν |
| Τετάρτη: | 6.7V |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας περιστρεφόμενης φωνητικής τροχιάς ταλάντευσης αντιστοίχως φωνητικής τροχιάς κινητήρα VCM
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Υψηλής συχνότητας ήχος υψηλής ταχύτητας περιστροφικός κινητήρας σπείρας φωνής για κοπή λέιζερ
| Τύπος ώθησης: | Στρογγυλοφωνία |
|---|---|
| Δυναμική οπτικής ροπής: | 22 nm |
| Μέγιστη τάση: | 15.5V |
Μεγάλης ακρίβειας περιστροφικός κινητήρας περιστροφικής τροχιάς κινητής τροχιάς για την εστίαση των φακών
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτικό πρόγραμ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μηχανές υψηλής ταχύτητας γραμμικού ενεργοποιητή με περιστροφικές σπείρες φωνής
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | VARS0706-014-00A |
| Μέγιστο ταξίδι (χιλ.): | 14 |
Μηχανή υψηλής συχνότητας αλληλοκυκλωτικής ταλαντωτικής φωνητικής περιστροφής για εξοπλισμό ήχου
| Συσκευή: | σε κουτάκι |
|---|---|
| Υλικό μαγνητών: | Νεοδύμιο |
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |

