Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high precision linear voice coil motor ] αγώνας 226 προϊόντα.
Μικροελαστικοί κινητήρες δονήσεων για συστήματα μεταφοράς και τροφοδοσίας υψηλής συχνότητας
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό: | Πλήρως κλειστό |
|---|---|
| Σχήμα: | VCAZ0010-0020-00A |
| Αριθμός Πολωνών: | 10 |
25V κινητήρας δονήσεων υψηλής συχνότητας για ενδοσκοπικά ρομπότ
| Τύπος κινητήρα: | Κινητήρες κραδασμών |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 20.5N |
| Μέγεθος: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
Λειτουργός γραμμικού τύπου από κράμα αλουμινίου με υψηλή ακρίβεια θέσης
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
Μηχανές δονήσεων υψηλής ταχύτητας υψηλής ακρίβειας για εξοπλισμό ημιαγωγών
| Τύπος κινητήρα: | Κινητήρες κραδασμών |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 10N |
| Πρότυπες προδιαγραφές: | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα οχήματα με κινητήρα. |
Μηχανές δονήσεων υψηλής ταχύτητας υψηλής συχνότητας για αυτοματοποίηση ηλεκτρονικών συσκευών 3C
| Τύπος κινητήρα: | Κινητήρες κραδασμών |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 4.2N |
| Πρότυπες προδιαγραφές: | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα οχήματα με κινητήρα. |
Μηχανές δονήσεων σειράς VCAZ για ευθυγράμμιση όρασης και οπτικά συστήματα θέσης
| Τύπος κινητήρα: | Κινητήρες κραδασμών |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 20.5N |
| Πρότυπες προδιαγραφές: | VCZA0020-0040-00A |

