Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm voice coil ] αγώνας 112 προϊόντα.
Αλυσίδες κινητήρων υψηλής ακρίβειας για τη βιομηχανία ημιαγωγών
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Ενεργοποιητής γραμμικού κινητήρα υψηλής ακρίβειας ορθογώνιο τύπου γραμμικού κινητήρα φωνητικής τροχιάς
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
| Συχνότητα: | 50 |
Χ-Υ κίνηση επίπεδης τύπου γραμμική φωνητική τροχιά ενεργοποιητής χαμηλού θορύβου μικροφωνική φωνητική τροχιά ενεργοποιητής
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτική |
|---|---|
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
Μηχανές υψηλής ακρίβειας Micro VCAR Series Voice Coil για ιατρικές συσκευές
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό: | Εντελώς κλειστός |
|---|---|
| Επιτάχυνση: | Ψηλά |
| Ακρίβεια τοποθέτησης: | Ψηλά |
Μηχανή περιστροφής χαμηλού θορύβου για μηχάνημα διανομής
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρε |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μικροκινητήρας φωνητικού πηνίου υψηλής ακρίβειας για εξοπλισμό δοκιμών
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 6.2mm |
|---|---|
| Μοντέλο: | VCAR0015-0062-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 15N |
436N Ενεργοποιητής μικροφωνικής τροχιάς υψηλής ταχύτητας για κινητήρες φωνητικής τροχιάς κωδικοποιητή
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, ρομπότ, UAVs, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτική, τρισδιάστατη εκτ |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | Αιτήσεις |
Χαμηλός θόρυβος περιστρεφόμενος κινητήρας περιστροφικής φωνητικής περιστροφής
| Εγγύηση: | 3months-1 έτος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*50*50 χιλιοστά |
| Δυναμική οπτικής ροπής: | 0,22Ν.μ |
Ανταποκριτική υψηλής συχνότητας περιστροφικός κινητήρας σπείρας φωνής υψηλή ακρίβεια θέσης
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
|---|---|
| Ταχύτητα: | Υψηλή ταχύτητα |
| Δύναμη: | 6W |
11V 90° Στροχιά Ελαφρύ βάρος κινητήρας περιστρεφόμενος κινητήρας φωνητικής περιστροφής για ακριβή έλεγχο
| Βάρος: | 18g |
|---|---|
| Διάρκεια: | 70 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | 11V |

