Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm voice coil ] αγώνας 112 προϊόντα.
χαμηλό θόρυβο Ελαφρύ βάρος VCAR σειράς Voice Coil κινητήρες για την βιομηχανία ημιαγωγών
| Εγκεφαλικό: | Σύντομη |
|---|---|
| Τύπος τροχιάς: | Πολλαπλά στρώματα |
| Απόφαση: | Υψηλή |
Μικροκινητήρας φωνητικού πηνίου VCM υψηλής ταχύτητας για οπτικά συστήματα επιθεώρησης 3D
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 4 χιλιοστά |
|---|---|
| Μοντέλο: | VCAR0044-0040-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 44N |
Υψηλής ευαισθησίας πλήρης οικιακός κινητήρας φωνητικής τροχιάς ελαφρού βάρους VCM κινητήρας φωνητικής τροχιάς
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Ζωή: | 100 εκατομμύρια φορές |
| Αριθμός BATCH: | Ακόμα-YQDJ64 |
Η σειρά VCAB υψηλής ακρίβειας γραμμικού κινητήρα φωνητικής τροχιάς για χαμηλό θόρυβο και ομαλή λειτουργία
| Load Capacity: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 28V |
| Linearity: | High |
Νέο σχεδιασμό φωνητικής τροχιάς μικροκινητήρα κίνησης υψηλής συχνότητας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτική, οπτικός φα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλης ακρίβειας κινητήρας VCM φωνητικής τροχιάς για εφαρμογές 3D επιθεώρησης
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 6.4mm |
|---|---|
| μοντέλο: | VCAR0007-0064-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 7.8N |
Μηχανισμός τροφοδοσίας ευέλικτος Μηχανισμός δονήσεων
| Temperature: | High Temperature |
|---|---|
| Motor Type: | Vibration Motors |
| Material: | High Quality Material |
Μηχανές υψηλής ταχύτητας VCAR φωνητικής περιστροφής για εφαρμογές επιθεώρησης ημιαγωγών
| Συνολική διάσταση: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικός: | Υψηλή επιτάχυνση |
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
Ανταπόκριση υψηλής συχνότητας Ηλεκτρονικός κινητήρας υψηλής ισχύος
| Name: | High Performance Actuator |
|---|---|
| Weight: | Light |
| Ζωή: | Μακρύ |
294N 50mm εγκεφαλική μαγνητική κινητήρα φωνή τροχιά κινητήρα υψηλή επιτάχυνση
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |

