Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high performance motor camera precision ] αγώνας 72 προϊόντα.
Μηχανές υψηλής ταχύτητας γραμμικού ενεργοποιητή με περιστροφικές σπείρες φωνής
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | VARS0706-014-00A |
| Μέγιστο ταξίδι (χιλ.): | 14 |
Υψηλής ακρίβειας μηδενικά κινητήρες γραμμικής φωνής για τη βιομηχανία μικρομηχανικών εργαλείων
| Δυναμική έξοδος: | Μέχρι 500N |
|---|---|
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
| Λιμάνι: | Σανγκάη. |
Μονάδα Κινητήρα Φωνητικής Πηνίου Υψηλής Ταχύτητας για τη Βιομηχανία Κατασκευής Ηλεκτρονικών
| Τύπος: | Μοντυλό σύστημα κινητήρα |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα: | 10.7 Α |
| Μονωδικότητα: | Αρθρωτός σχεδιασμός |
Μηχανή περιστροφικής περιστροφικής περιστροφής υψηλής ακρίβειας που χρησιμοποιείται για την ευθυγράμμιση κυψελών
| Βάρος: | 21.5g |
|---|---|
| Μήκος: | 60 mm |
| Δυναμικό: | 15.5V |
Αύξητης συχνότητας υψηλής αξιοπιστίας πολυστρωτός κινητήρας Vcm φωνητικής περιστροφής
| Ακριβότητα θέσης: | Υψηλή |
|---|---|
| Δύναμη: | Υψηλή |
| Τρέχων: | Χαμηλά |
Αύξητης συχνότητας γραμμικός ενεργοποιητής φωνητικής τροχιάς VCM κινητήρας που χρησιμοποιείται για αυτοματοποιημένα ρομπότ
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μηχανές δονήσεων υψηλής ακρίβειας για συστήματα αυτόματης θέσης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτικό πρόγραμ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
7.2mm Πλήρως οικιακός κινητήρας φωνητικής τροχιάς γραμμικός κινητήρας γραμμικής κίνησης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη ικανότητα φόρτωσης Γραμμικοί κινητήρες σπείρας φωνής υψηλής ακρίβειας για τη βιομηχανία αυτοματισμού
| Απόφαση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | Γραμμική μηχανή σπειρών φωνής με τον άξονα |
| Κατηγορία ισχύος: | 2500N |
Χαμηλός θόρυβος Θερμοκρασία Δονητικός κινητήρας Ελαφρύ βάρος Συμπυκνή δομή
| Efficiency: | High Efficiency |
|---|---|
| Structure: | Compact Structure |
| Size: | Small Size |

