Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high performance motor camera precision ] αγώνας 72 προϊόντα.
Μηχανή υψηλής συχνότητας αλληλοκυκλωτικής ταλαντωτικής φωνητικής περιστροφής για εξοπλισμό ήχου
| Συσκευή: | σε κουτάκι |
|---|---|
| Υλικό μαγνητών: | Νεοδύμιο |
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
Συμπληρωματικά ηλεκτρονικά συστήματα για την κατασκευή ηλεκτρονικών συσκευών
| Συνεχής δύναμη: | 4.2N |
|---|---|
| Μέγιστη τάση: | 26.6V |
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
Μηχανές υψηλής συχνότητας ευέλικτης δονητικής φωνητικής τροχιάς για συστήματα ρομποτικής όρασης
| Τύπος κινητήρα: | Κινητήρες κραδασμών |
|---|---|
| Δύναμη αιχμής: | 20.5N |
| Μέγεθος: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
Μηχανή περιστροφικής σπείρας φωνής υψηλής ακρίβειας για την τροφοδοσία μικροκυμάτων ημιαγωγών
| Βάρος: | 50,4 γρ |
|---|---|
| Μήκος: | 75 χιλιοστά |
| Δυναμικό: | 6.3V |
Μεγάλη ανταπόκριση Micro VCM Voice Coil Motor Actuator για πλατφόρμα μικροσκοπίου δονήσεων
| Τύπος: | γραμμική μηχανή σπειρών φωνής |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | Επικαιροποίηση |
| Δύναμη αιχμής: | 14N |
Μονάδα κινητήρα υψηλής ταχύτητας φωνητικής τροχιάς για σάρωση εστίασης μικροσκοπίου
| Ταχύτητα (rpm): | Υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας: | Modbus, Profibus, Profinet |
Βιομηχανικοί μικροσκοπικοί δονητικοί κινητήρες
| Current: | Low Current |
|---|---|
| Peak force(N): | 20.5 |
| Temperature: | High Temperature |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικού κινητήρα υψηλής συχνότητας
| Αριθμό μοντέλου: | VCAS0002-0498-00A |
|---|---|
| Μέγεθος: | 80 χιλιοστά |
| Δύναμη αιχμής: | 2.1Ν |
Μεγάλη ανάλυση γραμμική φωνητική τροχιά κινητήρα με άξονα για βιομηχανική αυτοματοποίηση
| Τύπος προϊόντος: | Γραμμική μηχανή σπειρών φωνής με τον άξονα |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα: | Υψηλή |
| Κατηγορία ταχύτητας: | 100HZ (ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΉ/ΛΕΠΤΌ) |
Μεγάλη ακρίβεια τοποθέτησης υψηλής απόκρισης περιστροφικός κινητήρας περιστροφικής σπείρας φωνής για οπτική σάρωση
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό: | Πλήρως κλειστό |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτόματο προϊόν |
| Τετάρτη: | 6.7V |

