Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high performance motor camera precision ] αγώνας 72 προϊόντα.
Σύνδεσμος κινητήρα υψηλής επιτάχυνσης με φωνητική τροχιά
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρικός εξαεριστήρας, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεταλλικός κινητήρας υψηλής συχνότητας γραμμικής φωνητικής τροχιάς με άξονα για οπτικά συστήματα
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτικ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μαγνητικοί γραμμικοί ηλεκτρικοί κινητήρες κινητήρας φωνητικής τροχιάς VCM υψηλής συχνότητας γραμμικός ενεργοποιητής
| Τετάρτη: | 44.9 |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | TBD |
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο |
Ενεργοποιητές φωνητικών κυλινδρικών κινητήρων συνεχούς ρεύματος υψηλής ακρίβειας για συστήματα μηχανικών εξαρτημάτων
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Ροπή: | Αιτήσεις |
19 χιλιοστών κινητήρας γραμμικής φωνής υψηλής ακρίβειας 29V DC
| Ακριβότητα θέσης: | Υψηλή |
|---|---|
| Διάστημα ισχύος: | 4.9A |
| Απόφαση: | Υψηλή |
Μεγάλη ακρίβεια τοποθέτησης γραμμικής φωνητικής τροχιάς για συστήματα επιλογής και τοποθέτησης
| Επίπεδο θορύβου: | Χαμηλά |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Υψηλή |
| Πεδίο τάσης: | 24.3V |
Μικρο-υψηλής ακρίβειας Περιστροφικός Κινητήρας Φωνητικής Πηνίου για Βραχίονες Ρομποτικής
| Βάρος: | 21.5g |
|---|---|
| Μήκος: | 60mm |
| Δυναμικό: | 15.5V |
24V υψηλής ανταπόκρισης γραμμική φωνητική τροχιά κινητήρα για 3C ηλεκτρονική συναρμολόγηση
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | Ειδικότερα: |
| βάρος ((g): | 5.87 |
Ανταποκριτική υψηλής συχνότητας περιστροφικός κινητήρας σπείρας φωνής υψηλή ακρίβεια θέσης
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
|---|---|
| Ταχύτητα: | Υψηλή ταχύτητα |
| Δύναμη: | 6W |
Μακρά διάρκεια ζωής χαμηλού θορύβου κινητήρας VCM φωνητικής περιστροφής για βιομηχανική αυτοματοποίηση
| Μέγεθος: | μικρός |
|---|---|
| Βάρος: | 7.9g |
| Ασύρματα: | Χαμηλά |

