Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high precision linear voice coil motor ] αγώνας 226 προϊόντα.
Μεγάλη ακρίβεια τοποθέτησης γραμμικής φωνητικής τροχιάς για συστήματα επιλογής και τοποθέτησης
| Επίπεδο θορύβου: | Χαμηλά |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Υψηλή |
| Πεδίο τάσης: | 24.3V |
2500N Γραμμικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας κινούμενος μαγνητικός ενεργοποιητής φωνητικής περιστροφής
| Voltage Range: | 5.4V |
|---|---|
| Stroke Length: | 3mm |
| Current Range: | 1.2A |
Αύξηση της έντασης της έντασης της υψηλής συχνότητας VCAB Series Linear Voice Coil Motors για εξοπλισμό επιθεώρησης ακριβείας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | Ειδικότερα: |
| Βάρος: | 177g |
Μοντέλο κινητήρα γραμμικής σπείρας φωνής μικρομαγνητικού ενεργοποιητή για μηχανές κοπής λέιζερ λεπτής πλάκας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | VCAH0040-0240-00A |
| Συνολική εγχείρηση: | 24 χιλιοστά |
Ενεργοποιητής γραμμικής φωνητικής τροχιάς Hiah Performance για εργασίες ακριβείας βιομηχανικού αυτοματισμού
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0105-0164-00A |
| βάρος ((g): | 150 |
Γραμμικός κινητήρας φωνητικού πηνίου υψηλής σταθερότητας για συστήματα αυτόματης εστίασης κάμερας υψηλής ταχύτητας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0044-0040-00A |
| βάρος ((g): | 46.5 |
Μίνι γραμμικό κινητήρα φωνητικής τροχιάς υψηλής ακρίβειας επίπεδου τύπου αεροδιαστημικής φωνητικής τροχιάς
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, εγχώρια συσκευή, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Επικεφαλής κινητήρας υψηλής συχνότητας
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, εγχώρια συσκευή, UAV, ρομπότ, ιατρικός εξαεριστήρας, μικροσκό |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | Αιτήσεις |
Μηχανή υψηλής συχνότητας ανταπόκρισης φωνητικής τροχιάς μικρογραμμική πλατφόρμα για συστήματα αυτόματης εστίασης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Λειτουργός υψηλής ταχύτητας γραμμικής φωνητικής περιστροφής
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Lifetime: | Long |

