Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high precision linear voice coil motor ] αγώνας 226 προϊόντα.
Μηχανές VCM υψηλής ανάλυσης με ακρίβεια θέσης για ιατρικές συσκευές
| Εγκεφαλικό: | 6.4mm |
|---|---|
| Μέγεθος: | μικρός |
| Απόφαση: | Υψηλή |
Μεγάλη ροπή περιστρεφόμενος κινητήρας σπείρας φωνής Μίνι ηλεκτρομαγνητικός κινητήρας για τον ελεγκτή πτήσης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτική, οπ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη ταχύτητα περιστροφικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής VCM 54g περιστροφή με ακρίβεια 0,05mm
| Ζωή: | 10000 ώρες |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*50*50 χιλιοστά |
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
Ενεργοποιητής υψηλής ταχύτητας γραμμικής φωνητικής τροχιάς για συστήματα αυτόματης εστίασης οπτικών φακών
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0436-0187-00A |
| βάρος ((g): | 648 |
Ανώτατης ακρίβειας μικροτροχιακός κινητήρας περιστροφής φωνής για καθρέφτες σχεδιασμός χαμηλού θορύβου
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό: | Πλήρως κλειστό |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | VARS0706-014-00A |
| Δυναμική οπτικής ροπής: | 7.1 Ν.μ. |
7.2mm Πλήρως οικιακός κινητήρας φωνητικής τροχιάς γραμμικός κινητήρας γραμμικής κίνησης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
12χρονο γραμμικό κινητήρα περιστροφής φωνής υψηλής επαναληψιμότητας
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
Μικρογραμμική φωνητική τροχιά κινητήρα κινητήρα άξονα ενεργοποιητή για Cnc συγκόλληση ρομπότ βραχίονα λέιζερ κοπή
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μετατροπή: | Βούρτσα |
| Αριθμό μοντέλου: | Ειδικότερα: |
Μικροκυλινδρικοί γραμμικοί κινητήρες σπείρωσης φωνής για δόνηση σταδίων μικροσκοπίων
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Βάρος: | 45.2g |
| Αριθμό μοντέλου: | VCAR0087-0062-00A |
Η βιομηχανία ημιαγωγών επιτυγχάνει υψηλής ακρίβειας μικρογραμμικό ενεργοποιητή φωνητικής τροχιάς
| Πρότυπο προϊόντος: | VCAP0020-0068-00A |
|---|---|
| Συνεχή δύναμη: | 5.3N |
| Βάρος: | Φως |

