Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high precision linear voice coil motor ] αγώνας 226 προϊόντα.
Μηχανή ακρίβειας περιστρεφόμενης φωνητικής τροχιάς μικρογραμμικός ενεργοποιητής για εξοπλισμό αυτοματοποίησης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ BOAT, Αυτοκίνητο, ιατρική, ημιαγωγοί, αεροδιαστημική, έλεγχος βαλβίδων, πλατφόρμα κραδασμ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μικρο-υψηλής ακρίβειας Περιστροφικός Κινητήρας Φωνητικής Πηνίου για Βραχίονες Ρομποτικής
| Βάρος: | 21.5g |
|---|---|
| Μήκος: | 60mm |
| Δυναμικό: | 15.5V |
Δοκιμή ακρίβειας Μηχανή φωνητικής τροχιάς υψηλής συχνότητας Τύπος εξόδου φωνητικής τροχιάς
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |
Μεγάλης ακρίβειας κινητήρας VCM φωνητικής τροχιάς για εφαρμογές 3D επιθεώρησης
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 6.4mm |
|---|---|
| μοντέλο: | VCAR0007-0064-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 7.8N |
Διάρκεια εγκεφαλικού εγκεφάλου 75 mm Λειτουργός γραμμικού κινητήρα Αλουμινίου
| Current: | 4A |
|---|---|
| Weight: | Low |
| Stroke Length: | 75mm |
4.9Α Σήμερα γραμμικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς υψηλής επιτάχυνσης συμπαγής γραμμικού ενεργοποιητή
| Peak force: | 65N |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
Ενεργοποιητής υψηλής απόκρισης γραμμικής φωνητικής τροχιάς για επιθεώρηση κυψελών ημιαγωγών
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0044-0075-00A |
| βάρος ((g): | 38.6 |
Συμπίεστος γραμμικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής υψηλής ταχύτητας Vcm κινητήρας φωνητικής περιστροφής
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Σύντομος χρόνος απόκρισης Μονούλες κινητήρα περιστροφής φωνής Μεγάλη ακρίβεια Γραμμικό στάδιο θέσης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μηχανές περιστροφικής σπείρας φωνής υψηλής ταχύτητας θέσης για την κατασκευή ημιαγωγών
| Ονομασία: | Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου |
| θόρυβο: | Χαμηλά |

