Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high precision linear voice coil motor ] αγώνας 226 προϊόντα.
Μηχανή υψηλής ταχύτητας VCM φωνητικής περιστροφής Μικρός μηχανοκίνητος κινητήρα χωρίς πυρήνα με χαμηλό θόρυβο υψηλή αξιοπιστία
| Τετάρτη: | 44.9V |
|---|---|
| Τρέχων: | Χαμηλά |
| Κόστος: | Χαμηλά |
2500N Γραμμικός κινητήρας περιστροφής φωνής 6.2mm μήκος εγκεφαλικού εγκεφάλου Γραμμικοί κινητήρες συνεχούς τάσης
| Δυναμική έξοδος: | Υψηλή |
|---|---|
| Απόφαση: | Υψηλή |
| Κατηγορία ισχύος: | 2500N |
74 mm πλάτος υψηλής ταχύτητας δονητικοί επίπεδοι γραμμικοί κινητήρες σπείρας φωνής για μηχανήματα CNC 12.3N συνεχής δύναμη
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Continuous Force: | 12.3N |
Μεταλλικός κινητήρας υψηλής ακρίβειας υψηλής συχνότητας με ρυμουλκούμενο για λειτουργία βαλβίδας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
Μεγάλη συχνότητα ανταπόκρισης φωνητικής τροχιάς κινητήρα με άξονα για τον βιομηχανικό τομέα
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτικ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη συχνότητα υψηλής ταχύτητας περιστροφικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς για εστίαση λέιζερ
| Ταχύτητα: | Υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
| Συνεχής Ροπή: | 0.1N-m |
Μεγάλη ακρίβεια Square VCM Voice Coil Motor σε κινητές συσκευές ήχου
| Τύπος στερέωσης: | φλέγγι |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/ο Μαύρος |
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
Ενεργοποιητής τροχιακής σπείρας φωνής υψηλής ακρίβειας 20° κίνησης
| θόρυβο: | Χαμηλά |
|---|---|
| Δύναμη: | 2W |
| Στροφή: | 00,77 Ν.μ. |
Σταθερός γραμμικός κινητήρας σπείρας φωνής ταλαντωτικός μικροκινητήρας για συλλέκτη δεδομένων μετατροπέα
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ρομπότ, UAVs, ιατρικοί εξαεριστήρες, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπια, ενδοσκόπ |
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
Υψηλής Ακρίβειας Μικρο-Περιστροφικοί Κινητήρες Φωνητικών Πηνίων για Οπτικές Εφαρμογές
| Βάρος: | 225.5g |
|---|---|
| Μήκος: | 115mm |
| Δυναμικό: | 52.4V |

