Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high speed linear voice coil actuator ] αγώνας 175 προϊόντα.
Αναπνευστικός κινητήρας Χαπτικός κινητήρας ανατροφοδότησης 2.5A VCM Κίνησης φωνητικής τροχιάς
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη ακρίβεια Square VCM Voice Coil Motor σε κινητές συσκευές ήχου
| Τύπος στερέωσης: | φλέγγι |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/ο Μαύρος |
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
Μεγάλη ταχύτητα γραμμικός κινητήρας για δύο διαστάσεις καθρέφτη μίνι γραμμικό κινητήρα ενεργοποιητή
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτικ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Ελαφρύ βάρος γραμμικός κινητήρας σπείρας φωνής υψηλής επιτάχυνσης γραμμικός ενεργοποιητής σερβο
| Βάρος: | 0.28kg |
|---|---|
| Δύναμη: | 260N |
| Ζωή: | 100 εκατομμύρια φορές |
Σύστημα τοποθέτησης γωνίας περιστρεφόμενος κινητήρας σπείρας φωνής υψηλής ακρίβειας κινητήρας ταλαντώματος
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΣΚΑΦΗ, Αυτοκίνητο, Ηλεκτρικό ποδήλατο, Ιατρικοί Αναπνευστήρες, Οπτικό έργο, Εξοπλισμός λέιζερ, Ημιαγ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μηχανές περιστροφικής σπείρας φωνής υψηλής ταχύτητας θέσης για την κατασκευή ημιαγωγών
| Ονομασία: | Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου |
| θόρυβο: | Χαμηλά |
Μεγάλης ταχύτητας, υψηλής ακρίβειας, ορθογώνια γραμμικά κινητήρα για βιομηχανικά ρομπότ
| Αριθμό μοντέλου: | VCAS0013-0343-00A |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
Ελαφροί κινητήρες υψηλής γραμμικότητας με χαμηλό θόρυβο για τη βιομηχανία αυτοματισμού
| Repeatability: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 24V |
| Speed Range: | High |
Μεγάλη επιτάχυνση μικροκύλινδρος κινητήρας φωνητικής περιστροφής κινητήρας άμεσης κίνησης που χρησιμοποιείται σε ρομπότ
| Πακέτο: | συσκευασία από χαρτόνια |
|---|---|
| Εγκεφαλικό: | Σύντομη |
| Τρέχων: | Χαμηλά |
Αύξητης συχνότητας υψηλής αξιοπιστίας πολυστρωτός κινητήρας Vcm φωνητικής περιστροφής
| Ακριβότητα θέσης: | Υψηλή |
|---|---|
| Δύναμη: | Υψηλή |
| Τρέχων: | Χαμηλά |

