Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high speed linear voice coil actuator ] αγώνας 175 προϊόντα.
24V υψηλής ανταπόκρισης γραμμική φωνητική τροχιά κινητήρα για 3C ηλεκτρονική συναρμολόγηση
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | Ειδικότερα: |
| βάρος ((g): | 5.87 |
Γραμμικός κινητήρας φωνητικού πηνίου υψηλής σταθερότητας για συστήματα αυτόματης εστίασης κάμερας υψηλής ταχύτητας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0044-0040-00A |
| βάρος ((g): | 46.5 |
Μηχανές μικροσκοπικών ακτινικών γραμμικών φωνητικών περιτυλίξεων υψηλής ακρίβειας για την κοπή με λέιζερ
| Τύπος προϊόντος: | γραμμική μηχανή σπειρών φωνής |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Απόφαση: | υψηλή |
Αύξηση της έντασης της έντασης της υψηλής συχνότητας VCAB Series Linear Voice Coil Motors για εξοπλισμό επιθεώρησης ακριβείας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | Ειδικότερα: |
| Βάρος: | 177g |
Μικρός θόρυβος υψηλής απόδοσης ενεργοποιητής γραμμική φωνητική τροχιά κινητήρα για ιατρική πρώτης βοήθειας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτική, οπτικός φακός |
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
Μηχανές υψηλής ταχύτητας γραμμικού ενεργοποιητή με περιστροφικές σπείρες φωνής
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | VARS0706-014-00A |
| Μέγιστο ταξίδι (χιλ.): | 14 |
6N Σημαντική δύναμη γραμμικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής υψηλής ακρίβειας τοποθέτησης φωνητικός ενεργοποιητής τροχιάς
| Name: | Linear Motor Actuator |
|---|---|
| Power Supply: | DC |
| Voltage: | 13V |
Μηχανή υψηλής ακρίβειας μικροεπίπεδης γραμμικής σπείρας φωνής για την κοπή με λέιζερ ημιαγωγών
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | Εφαρμογή των διατάξεων του παρόντος κανονισμού |
| Δύναμη αιχμής: | 30Ν |
Μεγάλης ταχύτητας ορθογώνιος κινητήρας φωνητικής τροχιάς γραμμικός κινητήρας ενεργοποιητής για τη βιομηχανία ημιαγωγών
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | VCAS0013-0343-00A |
| Συνολική εγχείρηση: | 34.3mm |
Λιγός θόρυβος Συμπίεστος φωνητικός τροχός γραμμικός ενεργοποιητής Μινιατούρα φωνητικός τροχός ενεργοποιητής
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Size: | Compact |

