Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high speed linear voice coil actuator ] αγώνας 175 προϊόντα.
Ενεργοποιητής γραμμικής φωνητικής τροχιάς Hiah Performance για εργασίες ακριβείας βιομηχανικού αυτοματισμού
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0105-0164-00A |
| βάρος ((g): | 150 |
ΧΥ άξονας γραμμικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς επίπεδοι κινητήρες για τη βιομηχανία μικρομηχανικών εργαλείων
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Εφαρμογή των διατάξεων του παρόντος κανονισμού |
| Χρήση: | ΑΕΡΙΚΑ, ΑΜΕΡΙΚΑ, Οικιακή συσκευή, UAV, 3D εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, Ιατρικοί αναπνευστικοί μηχα |
Μεγάλη ακρίβεια Μεγάλη ανταπόκριση Γραμμική φωνητική τροχιά κινητήρα για την αυτοματοποίηση ημιαγωγών
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0044-0059-00A |
| βάρος ((g): | 43 |
Υψηλής Δύναμης 6,8 mm Γραμμικός Ενεργοποιητής Στρογγυλοειδούς Φωνής Μακροχρόνια Ζωή Ενεργοποιητής Στρογγυλοειδούς Φωνής
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Lifetime: | Long |
| Voltage: | 8.2V |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας VCM φωνητικής περιστροφής Μικρός μηχανοκίνητος κινητήρα χωρίς πυρήνα με χαμηλό θόρυβο υψηλή αξιοπιστία
| Τετάρτη: | 44.9V |
|---|---|
| Τρέχων: | Χαμηλά |
| Κόστος: | Χαμηλά |
12χρονο γραμμικό κινητήρα περιστροφής φωνής υψηλής επαναληψιμότητας
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
Ενεργοποιητής τροχιακής σπείρας φωνής υψηλής ακρίβειας 20° κίνησης
| θόρυβο: | Χαμηλά |
|---|---|
| Δύναμη: | 2W |
| Στροφή: | 00,77 Ν.μ. |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας περιστρεφόμενης φωνητικής τροχιάς ταλάντευσης αντιστοίχως φωνητικής τροχιάς κινητήρα VCM
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Υψηλή ακρίβεια τοποθέτησης και ακριβής τοποθέτηση
| Resolution: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Positioning Accuracy: | High |
Μεγάλη ταχύτητα περιστροφικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής VCM 54g περιστροφή με ακρίβεια 0,05mm
| Ζωή: | 10000 ώρες |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*50*50 χιλιοστά |
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |

