Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high speed linear voice coil actuator ] αγώνας 175 προϊόντα.
Υψηλής Ταχύτητας Μικρο-Περιστροφικός Κινητήρας Φωνητικού Πηνίου για Εξοπλισμό Αυτόματης Εστίασης Οπτικού Φακού
| Βάρος: | 350 γρ |
|---|---|
| Μήκος: | 169 χλστ |
| Δυναμικό: | 26V |
Μεταλλικός κινητήρας υψηλής ακρίβειας υψηλής συχνότητας με ρυμουλκούμενο για λειτουργία βαλβίδας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
Ελαφρύ βάρος γραμμικός κινητήρας ενεργοποιητής υψηλής ταχύτητας γραμμικός ηλεκτρικός κινητήρας υψηλής συχνότητας
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Δύναμη αιχμής: | 2.1Ν |
| Αριθμός BATCH: | Ακόμα-YQDJ23 |
Προχωρημένοι κινητήρες δονήσεων Ηχητικός ενεργοποιητής περιτυλίγματος για ομαλή κίνηση σε συστήματα ρομπότ
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Κατηγορία ισχύος: | 39 |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικού κινητήρα υψηλής συχνότητας
| Αριθμό μοντέλου: | VCAS0002-0498-00A |
|---|---|
| Μέγεθος: | 80 χιλιοστά |
| Δύναμη αιχμής: | 2.1Ν |
Μεγάλη ικανότητα φόρτωσης Γραμμικοί κινητήρες σπείρας φωνής υψηλής ακρίβειας για τη βιομηχανία αυτοματισμού
| Απόφαση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | Γραμμική μηχανή σπειρών φωνής με τον άξονα |
| Κατηγορία ισχύος: | 2500N |
Ανταπόκριση υψηλής συχνότητας 6.9A VCM Voice Coil Motor Micro Direct Drive Motor
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, οπτικό πρόγραμμα, εξοπλισμός λέιζερ, ημιαγωγός |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μίνι φωνητικό κύλινδρο γραμμικό ενεργοποιητή ορθογώνιο κινητήρα κίνηση άξονα X-Y για τον ημιαγωγό
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
445N Ολόκληρο οίκο φωνητικής περιστροφής οδηγός κινητήρα κυματιζόμενης φωνητικής περιστροφής οδηγός για σάρωση λέιζερ
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, ρομπότ, UAVs, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτική, τρισδιάστατη εκτ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Σύντομος χρόνος απόκρισης Μονούλες κινητήρα περιστροφής φωνής Μεγάλη ακρίβεια Γραμμικό στάδιο θέσης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |

