Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ high speed linear voice coil actuator ] αγώνας 175 προϊόντα.
24V γραμμικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς σειράς VCAB μικροσκοπικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
Ενεργοποιητής γραμμικής τροχιάς υψηλής ισχύος υψηλής επαναληψιμότητας γραμμική τροχιά φωνής
| Ακριβότητα θέσης: | Υψηλή |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Υψηλή |
| Γραμμικότητα: | Υψηλή |
Συμπληκτικός Λειτουργός Στρογγυλοειδούς Σφαιρικής Φωνής Ταχείας Ανταπόκρισης για την Αυτοματοποίηση Ρομποτικής
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0436-0187-00A |
| βάρος ((g): | 648 |
Μεγάλη ταχύτητα γραμμική φωνητική τροχιά κινητήρα υψηλής ακρίβειας γραμμική κινητήρα
| Τύπος προϊόντος: | Γραμμική μηχανή σπειρών φωνής με τον άξονα |
|---|---|
| Ακριβότητα θέσης: | Υψηλή |
| Διάρκεια εγκεφαλικού εγκεφάλου: | 12 χιλιοστά |
Μεγάλη ανάλυση γραμμική φωνητική τροχιά κινητήρα με άξονα για βιομηχανική αυτοματοποίηση
| Τύπος προϊόντος: | Γραμμική μηχανή σπειρών φωνής με τον άξονα |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα: | Υψηλή |
| Κατηγορία ταχύτητας: | 100HZ (ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΉ/ΛΕΠΤΌ) |
Ακτινωτός γραμμικός ενεργοποιητής φωνητικού πηνίου μεγάλης διάρκειας για όργανα ακριβείας ιατρικής χρήσης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0035-0105-00A |
| βάρος ((g): | 91 |
Μηχανές υψηλής ανάλυσης γραμμικής φωνητικής περιστροφής με υψηλή ισχύ εξόδου για τη βιομηχανία αυτοματισμού
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
Συμπίεστος γραμμικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής υψηλής ταχύτητας Vcm κινητήρας φωνητικής περιστροφής
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
16 χιλιοστών κινητήρας γραμμικής φωνητικής τροχιάς 16 χλμ.
| Force: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Χ-Υ κίνηση επίπεδης τύπου γραμμική φωνητική τροχιά ενεργοποιητής χαμηλού θορύβου μικροφωνική φωνητική τροχιά ενεργοποιητής
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτική |
|---|---|
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |

