Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm ] αγώνας 112 προϊόντα.
Υψηλής απόδοσης ενεργοποιητής προηγμένης φωνητικής τροχιάς ενεργοποιητής απλή δομή
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Actuator Constant: | 2.6N/W |
| Name: | High Performance Actuator |
Ανώτατες συχνότητες VCAR Series Voice Coil Motors για ιατρική απεικόνιση
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 56,3 χλστ |
|---|---|
| Μοντέλο: | VCAR0087-0563-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 87N |
Μηχανές υψηλής ταχύτητας VCAR φωνητικής περιστροφής για εφαρμογές επιθεώρησης ημιαγωγών
| Συνολική διάσταση: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικός: | Υψηλή επιτάχυνση |
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
Μηχανές υψηλής ακρίβειας φωνητικής περιστροφής της σειράς VCAR για εξοπλισμό αυτοματισμού
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 11.2mm |
|---|---|
| Μοντέλο: | VCAR0262-0112-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 262N |
Μηχανές υψηλής ακρίβειας Micro VCAR Series Voice Coil για ιατρικές συσκευές
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό: | Εντελώς κλειστός |
|---|---|
| Επιτάχυνση: | Ψηλά |
| Ακρίβεια τοποθέτησης: | Ψηλά |
Απλός κινητήρας περιστροφής φωνής επίπεδοι μικρογραφικοί γραμμικοί κινητήρες για τη βιομηχανία μικρομηχανικών εργαλείων
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, εγχώρια συσκευή, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Σύνδεσμος κινητήρα υψηλής επιτάχυνσης με φωνητική τροχιά
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρικός εξαεριστήρας, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μηχανή περιστροφής χαμηλού θορύβου για μηχάνημα διανομής
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρε |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μίνι γραμμικό κινητήρα φωνητικής τροχιάς υψηλής ακρίβειας επίπεδου τύπου αεροδιαστημικής φωνητικής τροχιάς
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, εγχώρια συσκευή, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μοντέλα κινητήρα φωνητικής τροχιάς μικρής ροής κλειστού βρόχου Servo Linear Motion Stage για μηχανή CNC
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρικός εξαεριστήρας, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |

