Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm ] αγώνας 112 προϊόντα.
Συμπίεστος γραμμικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής υψηλής ταχύτητας Vcm κινητήρας φωνητικής περιστροφής
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Αλουμινίου Σύνθετο Πλήρως Κλειστό Ηχητικό Στρογγυλοκυλίδας Actuator 50mm Lead Wire VCM Motor
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
Η σειρά VCAB γραμμική φωνητική περιστροφή υψηλής ισχύος έξοδος VCM χαμηλού θορύβου κινητήρας υψηλής απόδοσης
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Power: | 2500N |
Υψηλής ακρίβειας κούφιος κινητήρας μικροσκοπικός γραμμικός ενεργοποιητής VCM για εστίαση φωτογραφικών μηχανών κινητών τηλεφώνων
| Υλικό περιβλήματος κινητήρα: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανές κενού πυρήνα |
| Συνολική εγχείρηση: | 20 χιλιοστά |
χαμηλό θόρυβο Ελαφρύ βάρος VCAR σειράς Voice Coil κινητήρες για την βιομηχανία ημιαγωγών
| Εγκεφαλικό: | Σύντομη |
|---|---|
| Τύπος τροχιάς: | Πολλαπλά στρώματα |
| Απόφαση: | Υψηλή |
Μικροκινητήρας φωνητικού πηνίου υψηλής ακρίβειας για εξοπλισμό δοκιμών
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 6.2mm |
|---|---|
| Μοντέλο: | VCAR0015-0062-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 15N |
11V 90° Στροχιά Ελαφρύ βάρος κινητήρας περιστρεφόμενος κινητήρας φωνητικής περιστροφής για ακριβή έλεγχο
| Βάρος: | 18g |
|---|---|
| Διάρκεια: | 70 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | 11V |
Μηχανή ακρίβειας περιστρεφόμενης φωνητικής τροχιάς μικρογραμμικός ενεργοποιητής για εξοπλισμό αυτοματοποίησης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ BOAT, Αυτοκίνητο, ιατρική, ημιαγωγοί, αεροδιαστημική, έλεγχος βαλβίδων, πλατφόρμα κραδασμ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μηχανές υψηλής συχνότητας ορθογώνιας φωνητικής τροχιάς για χρήση σε εξοπλισμό αυτοματισμού
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μικροσταθερός μαγνητικός κινητήρας γραμμικός ενσωματωμένος σε άξονα κινητήρας φωνητικής τροχιάς για τη βιομηχανία ημιαγωγών
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |

