Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm ] αγώνας 112 προϊόντα.
Μηχανή υψηλής συχνότητας ανταπόκρισης φωνητικής τροχιάς μικρογραμμική πλατφόρμα για συστήματα αυτόματης εστίασης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Αύξητης συχνότητας φωνητική τροχιά κινητήρα χαμηλής ταχύτητας DC γραμμικά κινητοποιημένο οπτικό στάδιο
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, ρομπότ, UAVs, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτική, τρισδιάστατη εκτ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλης απόδοσης περιστροφικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς κινητήρας δυναμικής τροχιάς για ημιαγωγούς
| Δύναμη: | 2W |
|---|---|
| Τετάρτη: | 15.5V |
| Ονομασία: | Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής |
0.22N.M Πάνω ροπή περιστρεφόμενη φωνητική τροχιά 0,05mm ακρίβεια φωνητική τροχιά ενεργοποιητής
| Συνεχής Ροπή: | 0,12Ν-μ |
|---|---|
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
| θόρυβο: | Χαμηλά |
Ροταριακοί κινητήρες σπείρας φωνής υψηλής ταχύτητας κορυφαία ροπή 0,22N.M για τη βιομηχανία ημιαγωγών
| θόρυβο: | Χαμηλά |
|---|---|
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
| Ονομασία: | Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής |
Μηχανές περιστροφικής σπείρας φωνής υψηλής ταχύτητας θέσης για την κατασκευή ημιαγωγών
| Ονομασία: | Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου |
| θόρυβο: | Χαμηλά |
Ενεργοποιητής περιστροφικής σπείρας φωνής υψηλής συχνότητας 0.84N.M Ενεργοποιητής περιστροφικής κινούμενης σπείρας
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
|---|---|
| Τετάρτη: | 6.3V |
| Τύπος: | Περιστροφική μηχανή |
0.84N.M Πάνω ροπή ορθογώνιος κινητήρας σπείρας φωνής για τεχνολογίες λέιζερ
| Ζωή: | ≥10000h |
|---|---|
| Τετάρτη: | 6.3V |
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
Υψηλής Ακρίβειας Μικρο-Περιστροφικοί Κινητήρες Φωνητικών Πηνίων για Οπτικές Εφαρμογές
| Βάρος: | 225.5g |
|---|---|
| Μήκος: | 115mm |
| Δυναμικό: | 52.4V |
Μικρο-υψηλής ακρίβειας Περιστροφικός Κινητήρας Φωνητικής Πηνίου για Βραχίονες Ρομποτικής
| Βάρος: | 21.5g |
|---|---|
| Μήκος: | 60mm |
| Δυναμικό: | 15.5V |

