Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm ] αγώνας 112 προϊόντα.
Μηχανή υψηλής απόκρισης VCM φωνητικής περιστροφής με υψηλή ακρίβεια θέσης
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Δύναμη: | 2500N |
| Τετάρτη: | Δ.Σ. |
Μεγάλη ακρίβεια Square VCM Voice Coil Motor σε κινητές συσκευές ήχου
| Τύπος στερέωσης: | φλέγγι |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι/ο Μαύρος |
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
Μακρά διάρκεια ζωής χαμηλού θορύβου κινητήρας VCM φωνητικής περιστροφής για βιομηχανική αυτοματοποίηση
| Μέγεθος: | μικρός |
|---|---|
| Βάρος: | 7.9g |
| Ασύρματα: | Χαμηλά |
Μεγάλη επιτάχυνση VCM κυλινδρική φωνητική τροχιά κινητήρα για χειρισμό σε ημιαγωγούς
| Συνολική διάσταση: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύος: | 18W |
| χαρακτηριστικός: | Υψηλή επιτάχυνση |
Κύλινδρος κινητήρας VCM φωνητικής τροχιάς άμεση κίνηση κινητήρες υψηλής ταχύτητας χαμηλός θόρυβος
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, Αυτοκίνητο, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, 3D εκτύπωση, Μικροσκόπιο, Ενδοσκόπιο, Ρομπότ, Ιατρικοί α |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | 30 |
Βιομηχανική μονάδα ρομπότ VCM κινητήρας φωνητικής τροχιάς κινητήρας φωνητικής τροχιάς υψηλής ταχύτητας
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | Αιτήσεις |
Μικρά όρια VCM κινητήρα φωνητικής περιστροφής κυλινδρικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής με ρομποτικό χέρι
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτικ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μικρός θόρυβος περιστρεφόμενος φωνητικός τροχός 32° ροής περιστρεφόμενος κινητήρας VCM 0,22N.M Πάνω ροπή
| Ταχύτητα: | Υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Συνεχής Ροπή: | 0,12Ν-μ |
| Εγγύηση: | 3months-1 έτος |
Αύξητης συχνότητας υψηλής αξιοπιστίας πολυστρωτός κινητήρας Vcm φωνητικής περιστροφής
| Ακριβότητα θέσης: | Υψηλή |
|---|---|
| Δύναμη: | Υψηλή |
| Τρέχων: | Χαμηλά |
Χαμηλός θόρυβος περιστρεφόμενος κινητήρας περιστροφικής φωνητικής περιστροφής
| Εγγύηση: | 3months-1 έτος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*50*50 χιλιοστά |
| Δυναμική οπτικής ροπής: | 0,22Ν.μ |

