Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm voice coil motor ] αγώνας 112 προϊόντα.
Μηχανές χαμηλού θορύβου υψηλής ακρίβειας VCM για οπτικά συστήματα
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
|---|---|
| Ασύρματα: | Χαμηλός |
| Βάρος: | 20G |
Μετακινητήρας υψηλής ταχύτητας VCM για μηχανή φωτολιθογραφίας στην παραγωγή ημιαγωγών
| Συνολική εγχείρηση: | 25 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 35g |
| Μέγιστη τάση: | 26.5V |
Συστήματα αυτοματισμού VCM Voice Coil Motor Μικροκινητήρας για σύστημα μεταφοράς
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτικ |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | Αιτήσεις |
Μεγάλη ακρίβεια ελαφρύ βάρος VCM φωνητική τροχιά κινητήρα για το πεδίο της αεροπορίας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
37mm Στροχιά κυλινδρικό VCM κινητήρα φωνητικής περιστροφής μικροσκοπικό κινητήρα φωνητικής περιστροφής
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτικό πρόγραμμα, εξοπλισμός λέιζερ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μηχανές υψηλής ανάλυσης γραμμικής φωνητικής περιστροφής με υψηλή ισχύ εξόδου για τη βιομηχανία αυτοματισμού
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
VCAP Motor Linear Motor Coil για τη σταθεροποίηση εικόνας Motion Voice Coil Motor Actuator
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτικό πρόγραμμα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη επιτάχυνση VCM κυλινδρική φωνητική τροχιά κινητήρα για χειρισμό σε ημιαγωγούς
| Συνολική διάσταση: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύος: | 18W |
| χαρακτηριστικός: | Υψηλή επιτάχυνση |
Μικροκινητήρας φωνητικού πηνίου VCM υψηλής ταχύτητας για οπτικά συστήματα επιθεώρησης 3D
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 4 χιλιοστά |
|---|---|
| Μοντέλο: | VCAR0044-0040-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 44N |
χαμηλό θόρυβο Ελαφρύ βάρος VCAR σειράς Voice Coil κινητήρες για την βιομηχανία ημιαγωγών
| Εγκεφαλικό: | Σύντομη |
|---|---|
| Τύπος τροχιάς: | Πολλαπλά στρώματα |
| Απόφαση: | Υψηλή |

