Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm voice coil motor ] αγώνας 112 προϊόντα.
Ενεργοποιητής γραμμικού κινητήρα υψηλής ακρίβειας ορθογώνιο τύπου γραμμικού κινητήρα φωνητικής τροχιάς
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
| Συχνότητα: | 50 |
High Precision Micro VCAR Series Voice Coil Motors For Medical Devices
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό: | Εντελώς κλειστός |
|---|---|
| Επιτάχυνση: | Ψηλά |
| Ακρίβεια τοποθέτησης: | Ψηλά |
Μηχανή υψηλής συχνότητας αλληλοκυκλωτικής ταλαντωτικής φωνητικής περιστροφής για εξοπλισμό ήχου
| Συσκευή: | σε κουτάκι |
|---|---|
| Υλικό μαγνητών: | Νεοδύμιο |
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
Μηχανή περιστροφής χαμηλού θορύβου για μηχάνημα διανομής
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρε |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
High Precision Micro Voice Coil Motor For Testing Equipment
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 6.2mm |
|---|---|
| Μοντέλο: | VCAR0015-0062-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 15N |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας περιστρεφόμενης φωνητικής τροχιάς γραμμικός οπτικός ενεργοποιητής φωνητικής τροχιάς για πεδίο βαλβίδας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
436N Ενεργοποιητής μικροφωνικής τροχιάς υψηλής ταχύτητας για κινητήρες φωνητικής τροχιάς κωδικοποιητή
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, ρομπότ, UAVs, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτική, τρισδιάστατη εκτ |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | Αιτήσεις |
Ανταποκριτική υψηλής συχνότητας περιστροφικός κινητήρας σπείρας φωνής υψηλή ακρίβεια θέσης
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
|---|---|
| Ταχύτητα: | Υψηλή ταχύτητα |
| Δύναμη: | 6W |
Υψηλής Ακρίβειας Μικρο-Περιστροφικοί Κινητήρες Φωνητικών Πηνίων για Οπτικές Εφαρμογές
| Βάρος: | 225.5g |
|---|---|
| Μήκος: | 115mm |
| Δυναμικό: | 52.4V |
Μηχανή ακρίβειας περιστρεφόμενης φωνητικής τροχιάς μικρογραμμικός ενεργοποιητής για εξοπλισμό αυτοματοποίησης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ BOAT, Αυτοκίνητο, ιατρική, ημιαγωγοί, αεροδιαστημική, έλεγχος βαλβίδων, πλατφόρμα κραδασμ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |

