Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm voice coil motor ] αγώνας 112 προϊόντα.
Μικρο-υψηλής ακρίβειας Περιστροφικός Κινητήρας Φωνητικής Πηνίου για Βραχίονες Ρομποτικής
| Βάρος: | 21.5g |
|---|---|
| Μήκος: | 60mm |
| Δυναμικό: | 15.5V |
Μονάδα κινητήρα φωνητικής περιστροφής μικρής απόκρισης χωρίς επίδραση κογκάνγκ Μονάδα κινητήρα VCM
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρε |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
4.9Α Μικρός μη σιδηροκίνητος κινητήρας φωνητικής τροχιάς VCM ενεργοποιητής Καλές ιδιότητες ισχύος
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτικ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη ακρίβεια 90 μοίρες περιστρεφόμενος κινητήρας περιστροφής φωνής για συστήματα σάρωσης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | VARS0017-090-00A |
| Ταχύτητα: | Μεταβλητή ταχύτητα |
Ανώτατες συχνότητες VCAR Series Voice Coil Motors για ιατρική απεικόνιση
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 56,3 χλστ |
|---|---|
| Μοντέλο: | VCAR0087-0563-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 87N |
Υψηλής ακρίβειας κινητήρας περιστροφής 0,05 mm Dc γραμμικός ενεργοποιητής για βιομηχανική αυτοματοποίηση
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Μηχανές υψηλής ακρίβειας φωνητικής περιστροφής της σειράς VCAR για εξοπλισμό αυτοματισμού
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 11.2mm |
|---|---|
| Μοντέλο: | VCAR0262-0112-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 262N |
11V 90° Στροχιά Ελαφρύ βάρος κινητήρας περιστρεφόμενος κινητήρας φωνητικής περιστροφής για ακριβή έλεγχο
| Βάρος: | 18g |
|---|---|
| Διάρκεια: | 70 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | 11V |
0.84N.M Πάνω ροπή ορθογώνιος κινητήρας σπείρας φωνής για τεχνολογίες λέιζερ
| Ζωή: | ≥10000h |
|---|---|
| Τετάρτη: | 6.3V |
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
11.5V αναπνευστική ακρίβεια υψηλής απόδοσης κινητήρας φωνητικής τροχιάς
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Δύναμη: | 2500N |
| Αριθμός BATCH: | Ακόμα-YQDJ62 |

