Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ linear voice coil actuator low noise ] αγώνας 93 προϊόντα.
Ενεργοποιητής γραμμικού κινητήρα υψηλής ακρίβειας ορθογώνιο τύπου γραμμικού κινητήρα φωνητικής τροχιάς
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
| Συχνότητα: | 50 |
Ενεργοποιητής γραμμικής τροχιάς υψηλής ισχύος υψηλής επαναληψιμότητας γραμμική τροχιά φωνής
| Ακριβότητα θέσης: | Υψηλή |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Υψηλή |
| Γραμμικότητα: | Υψηλή |
19 χιλιοστών κινητήρας γραμμικής φωνής υψηλής ακρίβειας 29V DC
| Ακριβότητα θέσης: | Υψηλή |
|---|---|
| Διάστημα ισχύος: | 4.9A |
| Απόφαση: | Υψηλή |
Μηχανές υψηλής ανάλυσης γραμμικής φωνητικής περιστροφής με υψηλή ισχύ εξόδου για τη βιομηχανία αυτοματισμού
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
Λιγός θόρυβος υψηλής ακρίβειας γραμμικοί κινητήρες σπείρας φωνής επίπεδοι κινητήρες για εξοπλισμό ημιαγωγών
| Επίπεδο θορύβου: | Χαμηλός |
|---|---|
| Κλειδιά: | Ηλεκτρικές ΣΥΝΕΧΕΙΣ μηχανές |
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
Μηχανή περιστροφικής περιστροφικής περιστροφικής περιστροφής 0.22N.m
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τετάρτη: | 15.5V |
| Υλικό: | κράμα αργιλίου |
Ενεργοποιητής τροχιακής σπείρας φωνής υψηλής ακρίβειας 20° κίνησης
| θόρυβο: | Χαμηλά |
|---|---|
| Δύναμη: | 2W |
| Στροφή: | 00,77 Ν.μ. |
12χρονο γραμμικό κινητήρα περιστροφής φωνής υψηλής επαναληψιμότητας
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
Ενεργοποιητής υψηλής ταχύτητας γραμμικού κινητήρα VCAS σειράς χαμηλού θορύβου Micro Voice Coil Actuator
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Stroke Length: | 34mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
Μηχανή υψηλής απόκρισης VCM φωνητικής περιστροφής με υψηλή ακρίβεια θέσης
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Δύναμη: | 2500N |
| Τετάρτη: | Δ.Σ. |

