Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ linear voice coil actuator low noise ] αγώνας 93 προϊόντα.
χαμηλό θόρυβο Ελαφρύ βάρος VCAR σειράς Voice Coil κινητήρες για την βιομηχανία ημιαγωγών
| Εγκεφαλικό: | Σύντομη |
|---|---|
| Τύπος τροχιάς: | Πολλαπλά στρώματα |
| Απόφαση: | Υψηλή |
Αύξητης συχνότητας υψηλής αξιοπιστίας πολυστρωτός κινητήρας Vcm φωνητικής περιστροφής
| Ακριβότητα θέσης: | Υψηλή |
|---|---|
| Δύναμη: | Υψηλή |
| Τρέχων: | Χαμηλά |
50 χιλιοστών οδοντωτής κινητήρα οδοντωτής κινητήρα υψηλής ακρίβειας θέσης
| Δύναμη αιχμής: | 2.1Ν |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα: | 00,05 χιλιοστά |
| Διάρκεια εγκεφαλικού εγκεφάλου: | 50 χιλιοστά |
Υψηλής ακρίβειας κινητήρας περιστροφής 0,05 mm Dc γραμμικός ενεργοποιητής για βιομηχανική αυτοματοποίηση
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Μεγάλη επιτάχυνση μικροκύλινδρος κινητήρας φωνητικής περιστροφής κινητήρας άμεσης κίνησης που χρησιμοποιείται σε ρομπότ
| Πακέτο: | συσκευασία από χαρτόνια |
|---|---|
| Εγκεφαλικό: | Σύντομη |
| Τρέχων: | Χαμηλά |
11V 90° Στροχιά Ελαφρύ βάρος κινητήρας περιστρεφόμενος κινητήρας φωνητικής περιστροφής για ακριβή έλεγχο
| Βάρος: | 18g |
|---|---|
| Διάρκεια: | 70 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | 11V |
Υψηλής Ακρίβειας Μικρο-Περιστροφικοί Κινητήρες Φωνητικών Πηνίων για Οπτικές Εφαρμογές
| Βάρος: | 225.5g |
|---|---|
| Μήκος: | 115mm |
| Δυναμικό: | 52.4V |
Μεγάλη επιτάχυνση VCM κυλινδρική φωνητική τροχιά κινητήρα για χειρισμό σε ημιαγωγούς
| Συνολική διάσταση: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύος: | 18W |
| χαρακτηριστικός: | Υψηλή επιτάχυνση |
Κύλινδρος κινητήρας VCM φωνητικής τροχιάς άμεση κίνηση κινητήρες υψηλής ταχύτητας χαμηλός θόρυβος
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, Αυτοκίνητο, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, 3D εκτύπωση, Μικροσκόπιο, Ενδοσκόπιο, Ρομπότ, Ιατρικοί α |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | 30 |
Ελαφρύτερος κινητής τροχιάς ενεργοποιητής φωνητικής τροχιάς κινητήρας άμεσης κίνησης για γρήγορο έλεγχο καθρέφτη
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, ιατρικός, ημιαγωγός, αεροδιάστημα, έλεγχος βαλβίδων, πλατφόρμ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |

