Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ linear voice coil actuator low noise ] αγώνας 93 προϊόντα.
39 mm Πρωθυλικού καλωδίου Πλήρως στεγασμένος ακτιβιστής φωνητικής τροχιάς 26V μικροφωνικός ακτιβιστής
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lead Wire: | 38.9mm |
| Voltage: | 26V |
Μακρά διάρκεια ζωής χαμηλού θορύβου κινητήρας VCM φωνητικής περιστροφής για βιομηχανική αυτοματοποίηση
| Μέγεθος: | μικρός |
|---|---|
| Βάρος: | 7.9g |
| Ασύρματα: | Χαμηλά |
Υψηλής ευαισθησίας πλήρης οικιακός κινητήρας φωνητικής τροχιάς ελαφρού βάρους VCM κινητήρας φωνητικής τροχιάς
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Ζωή: | 100 εκατομμύρια φορές |
| Αριθμός BATCH: | Ακόμα-YQDJ64 |
Ενεργοποιητές φωνητικών κυλινδρικών κινητήρων συνεχούς ρεύματος υψηλής ακρίβειας για συστήματα μηχανικών εξαρτημάτων
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Ροπή: | Αιτήσεις |
7.2mm Πλήρως οικιακός κινητήρας φωνητικής τροχιάς γραμμικός κινητήρας γραμμικής κίνησης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Προσαρμοσμένο πλήρως σπιτικό ακουστικό φωνητικής τροχιάς υψηλής συχνότητας μικροκινητήρα γραμμικές ιατρικές αντλίες
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
2500N Γραμμικός κινητήρας περιστροφής φωνής 6.2mm μήκος εγκεφαλικού εγκεφάλου Γραμμικοί κινητήρες συνεχούς τάσης
| Δυναμική έξοδος: | Υψηλή |
|---|---|
| Απόφαση: | Υψηλή |
| Κατηγορία ισχύος: | 2500N |
Στροφοκινητήρας ορθογώνιου τύπου με φωνητική περιστροφή χαμηλού θορύβου Γραμμικός ηλεκτρικός κινητήρας
| Stroke Length: | 34.3mm |
|---|---|
| Weight: | 40g |
| Speed: | Hight |
Δοκιμή ακρίβειας Μηχανή φωνητικής τροχιάς υψηλής συχνότητας Τύπος εξόδου φωνητικής τροχιάς
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |
Ενεργοποιητής κινητήρα τροχιάς φωνής κίνησης SUPT TBD Micro Voice Coil Actuator
| Τετάρτη: | 26.9 |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | TBD |
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρε |

