Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ linear voice coil actuator low noise ] αγώνας 91 προϊόντα.
Χ-Υ κίνηση επίπεδης τύπου γραμμική φωνητική τροχιά ενεργοποιητής χαμηλού θορύβου μικροφωνική φωνητική τροχιά ενεργοποιητής
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτική |
|---|---|
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
Λειτουργός υψηλής ταχύτητας γραμμικής φωνητικής περιστροφής
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Lifetime: | Long |
Λιγός θόρυβος γραμμικός κινητήρας περιστροφής φωνής υψηλής ακρίβειας τοποθέτησης
| Stroke Length: | 6.8mm |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Positioning Accuracy: | High |
24V γραμμικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς σειράς VCAB μικροσκοπικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
16 χιλιοστών κινητήρας γραμμικής φωνητικής τροχιάς 16 χλμ.
| Force: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Συμπίεστος γραμμικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής υψηλής ταχύτητας Vcm κινητήρας φωνητικής περιστροφής
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Επικεφαλής κινητήρας υψηλής συχνότητας
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, εγχώρια συσκευή, UAV, ρομπότ, ιατρικός εξαεριστήρας, μικροσκό |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | Αιτήσεις |
ΧΥ άξονας γραμμικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς επίπεδοι κινητήρες για τη βιομηχανία μικρομηχανικών εργαλείων
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Εφαρμογή των διατάξεων του παρόντος κανονισμού |
| Χρήση: | ΑΕΡΙΚΑ, ΑΜΕΡΙΚΑ, Οικιακή συσκευή, UAV, 3D εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, Ιατρικοί αναπνευστικοί μηχα |
Υψηλής Δύναμης 6,8 mm Γραμμικός Ενεργοποιητής Στρογγυλοειδούς Φωνής Μακροχρόνια Ζωή Ενεργοποιητής Στρογγυλοειδούς Φωνής
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Lifetime: | Long |
| Voltage: | 8.2V |
Μεγάλη ακρίβεια γραμμική φωνητική τροχιά κινητήρα χαμηλού θορύβου VCAH σειράς φωνητική τροχιά κινητήρα
| Δυναμική έξοδος: | Υψηλή |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 2500N |
| Διάστημα ισχύος: | 4.2α |

