Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ linear voice coil actuator low noise ] αγώνας 93 προϊόντα.
Σύντομος χρόνος απόκρισης Μονούλες κινητήρα περιστροφής φωνής Μεγάλη ακρίβεια Γραμμικό στάδιο θέσης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μικροσταθερός μαγνητικός κινητήρας γραμμικός ενσωματωμένος σε άξονα κινητήρας φωνητικής τροχιάς για τη βιομηχανία ημιαγωγών
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μηδενική υστερέση Κωλικός κινητήρας πυρήνα Ανταλλακτικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής για αεροδιαστημική βιομηχανία
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | Σύγχρονος κινητήρας |
| Συχνότητα: | 50 |
Τετράγωνος τύπος γραμμικός κινητήρας ενεργοποιητή 11V χαμηλού βάρους γραμμικός κινητήρας φωνητικής τροχιάς
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Name: | Linear Motor Actuator |
| Stroke Length: | 50mm |
0.84N.M Πάνω ροπή ορθογώνιος κινητήρας σπείρας φωνής για τεχνολογίες λέιζερ
| Ζωή: | ≥10000h |
|---|---|
| Τετάρτη: | 6.3V |
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
Ανώτατης ακρίβειας μικροτροχιακός κινητήρας περιστροφής φωνής για καθρέφτες σχεδιασμός χαμηλού θορύβου
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό: | Πλήρως κλειστό |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | VARS0706-014-00A |
| Δυναμική οπτικής ροπής: | 7.1 Ν.μ. |
11.5V αναπνευστική ακρίβεια υψηλής απόδοσης κινητήρας φωνητικής τροχιάς
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Δύναμη: | 2500N |
| Αριθμός BATCH: | Ακόμα-YQDJ62 |
Μηχανές περιστροφικής σπείρας φωνής υψηλής ταχύτητας θέσης για την κατασκευή ημιαγωγών
| Ονομασία: | Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου |
| θόρυβο: | Χαμηλά |
Ελαφρύ βάρος γραμμικός κινητήρας σπείρας φωνής υψηλής επιτάχυνσης γραμμικός ενεργοποιητής σερβο
| Βάρος: | 0.28kg |
|---|---|
| Δύναμη: | 260N |
| Ζωή: | 100 εκατομμύρια φορές |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας VCM φωνητικής περιστροφής Μικρός μηχανοκίνητος κινητήρα χωρίς πυρήνα με χαμηλό θόρυβο υψηλή αξιοπιστία
| Τετάρτη: | 44.9V |
|---|---|
| Τρέχων: | Χαμηλά |
| Κόστος: | Χαμηλά |

