Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ robot direct drive linear motor ] αγώνας 65 προϊόντα.
Συστήματα αυτοματισμού VCM Voice Coil Motor Μικροκινητήρας για σύστημα μεταφοράς
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτικ |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | Αιτήσεις |
Μεταγωγική μονάδα υψηλής ακρίβειας φωνητικής περιστροφής κλειστού βρόχου φωνητικής περιστροφής γραμμικό στάδιο
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρικός εξαεριστήρας, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Προσαρμοσμένος κινητήρας υψηλής συχνότητας φωνητικής περιστροφής με γραμμικό ενεργοποιητή φωνητικής περιστροφής
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μίνι φωνητικό κύλινδρο γραμμικό ενεργοποιητή ορθογώνιο κινητήρα κίνηση άξονα X-Y για τον ημιαγωγό
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μοντέλα κινητήρα φωνητικής τροχιάς μικρής ροής κλειστού βρόχου Servo Linear Motion Stage για μηχανή CNC
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρικός εξαεριστήρας, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεταλλικός κινητήρας υψηλής ακρίβειας υψηλής συχνότητας με ρυμουλκούμενο για λειτουργία βαλβίδας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
Μεγάλη ακρίβεια 90 μοίρες περιστρεφόμενος κινητήρας περιστροφής φωνής για συστήματα σάρωσης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | VARS0017-090-00A |
| Ταχύτητα: | Μεταβλητή ταχύτητα |
Αναπνευστικός κινητήρας Χαπτικός κινητήρας ανατροφοδότησης 2.5A VCM Κίνησης φωνητικής τροχιάς
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλης ακρίβειας κινητήρας VCM φωνητικής τροχιάς για εφαρμογές 3D επιθεώρησης
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 6.4mm |
|---|---|
| μοντέλο: | VCAR0007-0064-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 7.8N |
Μικρογραμμική φωνητική τροχιά κινητήρα κινητήρα άξονα ενεργοποιητή για Cnc συγκόλληση ρομπότ βραχίονα λέιζερ κοπή
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μετατροπή: | Βούρτσα |
| Αριθμό μοντέλου: | Ειδικότερα: |

