Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ robot direct drive linear motor ] αγώνας 65 προϊόντα.
Ανταπόκριση υψηλής συχνότητας 6.9A VCM Voice Coil Motor Micro Direct Drive Motor
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, οπτικό πρόγραμμα, εξοπλισμός λέιζερ, ημιαγωγός |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
25V κινητήρας δονήσεων υψηλής συχνότητας για ενδοσκοπικά ρομπότ
| Τύπος κινητήρα: | Κινητήρες κραδασμών |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 20.5N |
| Μέγεθος: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
74 mm πλάτος υψηλής ταχύτητας δονητικοί επίπεδοι γραμμικοί κινητήρες σπείρας φωνής για μηχανήματα CNC 12.3N συνεχής δύναμη
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Continuous Force: | 12.3N |
Αύξητης συχνότητας γραμμικός ενεργοποιητής φωνητικής τροχιάς VCM κινητήρας που χρησιμοποιείται για αυτοματοποιημένα ρομπότ
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Καλή ποιότητα υψηλής ακρίβειας κινητήρα φωνητικής περιστροφής επαγγελματική προσαρμογή
| Batch Number: | YET-YQDJ13 |
|---|---|
| Cost: | Low |
| Force: | High |
Ενεργοποιητής κινητήρα τροχιάς φωνής κίνησης SUPT TBD Micro Voice Coil Actuator
| Τετάρτη: | 26.9 |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | TBD |
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρε |
Αύξηση της έντασης της έντασης της υψηλής συχνότητας VCAB Series Linear Voice Coil Motors για εξοπλισμό επιθεώρησης ακριβείας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | Ειδικότερα: |
| Βάρος: | 177g |
294N 50mm εγκεφαλική μαγνητική κινητήρα φωνή τροχιά κινητήρα υψηλή επιτάχυνση
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Ηλεκτρικοί κινητήρες υψηλής επιτάχυνσης μικρής μάζας κινητής τροχιάς
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, εγχώρια συσκευή, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Ηλεκτρικός κινητήρας χαμηλής επαγωγικότητας γραμμικός κινητήρας υψηλής απόκρισης κινητήρας φωνητικής τροχιάς
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |

