Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ robot direct drive linear motor ] αγώνας 65 προϊόντα.
Απλός κινητήρας περιστροφής φωνής επίπεδοι μικρογραφικοί γραμμικοί κινητήρες για τη βιομηχανία μικρομηχανικών εργαλείων
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, εγχώρια συσκευή, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη ταχύτητα γραμμικός κινητήρας για δύο διαστάσεις καθρέφτη μίνι γραμμικό κινητήρα ενεργοποιητή
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτικ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Αύξητης συχνότητας φωνητική τροχιά κινητήρα χαμηλής ταχύτητας DC γραμμικά κινητοποιημένο οπτικό στάδιο
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, ρομπότ, UAVs, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτική, τρισδιάστατη εκτ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη δύναμη γραμμικό κινητήρα ενεργοποιητή 10mm εγκεφαλικό μοντελοποιημένο σχεδιασμό ορθογώνια φωνητική τροχιά κινητήρες
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη ώθηση γραμμικός κινητήρας ενεργοποιητής ορθογώνιο κινητήρα σπείρας φωνής για τη βιομηχανία μικρομηχανικών εργαλείων
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτικό πρ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλης ταχύτητας, υψηλής ακρίβειας, ορθογώνια γραμμικά κινητήρα για βιομηχανικά ρομπότ
| Αριθμό μοντέλου: | VCAS0013-0343-00A |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
Γραμμική κάρτα ελέγχου του οδηγού κινητήρα COPLEY Brushless Driver για υψηλή ανταπόκριση και υψηλή επιτάχυνση
| Προδιαγραφές: | Xtl-230-18 |
|---|---|
| Βάρος: | 35g |
| Συνολική διάσταση: | 200*400*602mm |
Ελαφρύ βάρος γραμμικός κινητήρας ενεργοποιητής υψηλής ταχύτητας γραμμικός ηλεκτρικός κινητήρας υψηλής συχνότητας
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Δύναμη αιχμής: | 2.1Ν |
| Αριθμός BATCH: | Ακόμα-YQDJ23 |
Μηχανές υψηλής συχνότητας ορθογώνιας φωνητικής τροχιάς για χρήση σε εξοπλισμό αυτοματισμού
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Υψηλής επιτάχυνσης γραμμικός κινητήρας σερβοκινητήρα χωρίς σίδηρο
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό: | Πλήρως κλειστό |

