Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ robot direct drive linear motor ] αγώνας 65 προϊόντα.
Συμπληκτικός Λειτουργός Στρογγυλοειδούς Σφαιρικής Φωνής Ταχείας Ανταπόκρισης για την Αυτοματοποίηση Ρομποτικής
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0436-0187-00A |
| βάρος ((g): | 648 |
Ενεργοποιητής γραμμικής φωνητικής τροχιάς Hiah Performance για εργασίες ακριβείας βιομηχανικού αυτοματισμού
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0105-0164-00A |
| βάρος ((g): | 150 |
High Precision High Response Linear Voice Coil Motor For Automation Semiconductor
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0044-0059-00A |
| βάρος ((g): | 43 |
Ενεργοποιητής υψηλής απόκρισης γραμμικής φωνητικής τροχιάς για επιθεώρηση κυψελών ημιαγωγών
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0044-0075-00A |
| βάρος ((g): | 38.6 |
2.6N Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης Ενεργοποιητής υψηλής ταχύτητας με προηγμένες παραμέτρους ελέγχου
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |

