Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ robot direct drive linear motor ] αγώνας 64 προϊόντα.
Μηχανή μικροηλεκτρικής γραμμικής ενεργοποίησης υψηλής επιτάχυνσης για ιατρικές αντλίες
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, Αυτοκίνητο, Ηλεκτρικό ποδήλατο, Μικροσκόπιο, Ρομπότ, Ιατρικοί Αναπνευστήρες, Οπτικό έργο, Εξο |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μηχανή υψηλής συχνότητας ανταπόκρισης φωνητικής τροχιάς μικρογραμμική πλατφόρμα για συστήματα αυτόματης εστίασης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Ενεργοποιητές φωνητικών κυλινδρικών κινητήρων συνεχούς ρεύματος υψηλής ακρίβειας για συστήματα μηχανικών εξαρτημάτων
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Ροπή: | Αιτήσεις |
6mm Travel Voice Coil Motor Μεγάλης ακρίβειας μαγνητικός κινητήρας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, οπτικό πρόγραμμα, εξοπλισμός λέιζερ, ημιαγωγός |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μικρο-υψηλής ακρίβειας Περιστροφικός Κινητήρας Φωνητικής Πηνίου για Βραχίονες Ρομποτικής
| Βάρος: | 21.5g |
|---|---|
| Μήκος: | 60mm |
| Δυναμικό: | 15.5V |
Μίνι γραμμικό κινητήρα φωνητικής τροχιάς υψηλής ακρίβειας επίπεδου τύπου αεροδιαστημικής φωνητικής τροχιάς
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, εγχώρια συσκευή, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μικρά όρια VCM κινητήρα φωνητικής περιστροφής κυλινδρικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής με ρομποτικό χέρι
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτικ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Σύντομος χρόνος απόκρισης Μονούλες κινητήρα περιστροφής φωνής Μεγάλη ακρίβεια Γραμμικό στάδιο θέσης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Συμπληρωματικά ηλεκτρονικά συστήματα για την κατασκευή ηλεκτρονικών συσκευών
| Συνεχής δύναμη: | 4.2N |
|---|---|
| Μέγιστη τάση: | 26.6V |
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
Μονάδες κινητήρα φωνητικής πηνίου 48V υψηλής ακρίβειας με πλήρως κλειστό σχεδιασμό για τη βιομηχανία ρομποτικής
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας: | Modbus, Profibus, Profinet |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Φάσμα ηλεκτρικής ενέργειας: | 66W |

