Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm ] αγώνας 112 προϊόντα.
Μηχανές VCM υψηλής ανάλυσης με ακρίβεια θέσης για ιατρικές συσκευές
| Εγκεφαλικό: | 6.4mm |
|---|---|
| Μέγεθος: | μικρός |
| Απόφαση: | Υψηλή |
Μεγάλη ανταπόκριση Micro VCM Voice Coil Motor Actuator για πλατφόρμα μικροσκοπίου δονήσεων
| Τύπος: | γραμμική μηχανή σπειρών φωνής |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | Επικαιροποίηση |
| Δύναμη αιχμής: | 14N |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας VCM φωνητικής περιστροφής Μικρός μηχανοκίνητος κινητήρα χωρίς πυρήνα με χαμηλό θόρυβο υψηλή αξιοπιστία
| Τετάρτη: | 44.9V |
|---|---|
| Τρέχων: | Χαμηλά |
| Κόστος: | Χαμηλά |
Υψηλής ακρίβειας Micro VCM Voice Coil Motor Για Οπτικό Εφοδιασμό Αυτοματοποίησης Εφοδιασμού
| Συνολική εγχείρηση: | 9,8 χλστ |
|---|---|
| Σχήμα: | VCAR0022-0098-00A |
| Δύναμη αιχμής: | 22N |
Μαγνητικοί γραμμικοί ηλεκτρικοί κινητήρες κινητήρας φωνητικής τροχιάς VCM υψηλής συχνότητας γραμμικός ενεργοποιητής
| Τετάρτη: | 44.9 |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | TBD |
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο |
Αλουμινένιο κράμα περιστρεφόμενος κινητήρας περιστροφής φωνής υψηλής ακρίβειας τοποθέτησης κινητήρας VCM 52V περιστροφής
| θόρυβο: | Χαμηλά |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου |
| Στροφή: | 7.1 Ν.μ. |
Ελαφρύ βάρος Vcm Voice Coil Motor Module υψηλής απόκρισης υψηλής ταχύτητας πλατφόρμες γραμμικής κίνησης
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Ποσότητα: | 9998 |
| ΡΡΜ: | 8800rpmrpm |
Ανταπόκριση υψηλής συχνότητας 6.9A VCM Voice Coil Motor Micro Direct Drive Motor
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, οπτικό πρόγραμμα, εξοπλισμός λέιζερ, ημιαγωγός |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη ταχύτητα περιστροφικός κινητήρας φωνητικής περιστροφής VCM 54g περιστροφή με ακρίβεια 0,05mm
| Ζωή: | 10000 ώρες |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*50*50 χιλιοστά |
| Ακρίβεια: | 00,05 χιλιοστά |
37mm Στροχιά κυλινδρικό VCM κινητήρα φωνητικής περιστροφής μικροσκοπικό κινητήρα φωνητικής περιστροφής
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξαεριστήρες, οπτικό πρόγραμμα, εξοπλισμός λέιζερ |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |

