Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ vcm ] αγώνας 112 προϊόντα.
Μηχανή υψηλής ταχύτητας περιστρεφόμενης φωνητικής τροχιάς ταλάντευσης αντιστοίχως φωνητικής τροχιάς κινητήρα VCM
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΑΤΡΑΜΑΤΙΚΟ, Ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, Ιατρικό αναπνευστικό, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, οπτική |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μικροκινητήρας φωνητικού πηνίου VCM υψηλής ταχύτητας για οπτικά συστήματα επιθεώρησης 3D
| Συνολικό εγκεφαλικό επεισόδιο: | 4 χιλιοστά |
|---|---|
| Μοντέλο: | VCAR0044-0040-00A |
| Μέγιστη δύναμη: | 44N |
Χαρακτηριστικά δονήσεων VCM Voice Coil Motor Μεγάλη συχνότητα Μεγάλη ακρίβεια
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο |
|---|---|
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
| Στροφή: | 30 |
Μεγάλη ακρίβεια κινητήρας VCM φωνητικής τροχιάς μόνιμος μαγνήτης μίνι κινητήρας χαμηλός θόρυβος
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, ιατρική αναπνευστική συσκευή, μικροσκόπιο, οπτική, οπτικός φα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Ομαλό φωνητικό τροχονόμετρο VCM υψηλής ισχύος Mini Flat Servo Motor Μακρά διάρκεια ζωής
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ρομπότ, UAVs, ιατρικοί εξαεριστήρες, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπια, ενδοσκόπ |
| Τύπος: | Σερβοκινητήρας |
Ελαφριά φωνητική περιστροφή κινητήρα VCM υψηλή ανταπόκριση χωρίς επίδραση cogging
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρικός εξαεριστήρας, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Ηλεκτρικός κινητήρας υψηλής απόδοσης VCM μακράς διάρκειας υψηλής απόδοσης
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη αιχμής: | 15N |
| Ζωή: | Μακρύ |
Μηχανές χαμηλού θορύβου υψηλής ακρίβειας VCM για οπτικά συστήματα
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
|---|---|
| Ασύρματα: | Χαμηλός |
| Βάρος: | 20G |
Μετακινητήρας υψηλής ταχύτητας VCM για μηχανή φωτολιθογραφίας στην παραγωγή ημιαγωγών
| Συνολική εγχείρηση: | 25 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 35g |
| Μέγιστη τάση: | 26.5V |
Υψηλής ευαισθησίας πλήρης οικιακός κινητήρας φωνητικής τροχιάς ελαφρού βάρους VCM κινητήρας φωνητικής τροχιάς
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Ζωή: | 100 εκατομμύρια φορές |
| Αριθμός BATCH: | Ακόμα-YQDJ64 |

