Όλα τα Προϊόντα
-
Μοτέρ Vcm Voice Coil
-
γραμμική μηχανή σπειρών φωνής
-
Μοτέρ περιστροφικού πηνίου φωνής
-
Κινητήρες κραδασμών
-
Γραμμικός ενεργοποιητής πηνίου φωνής
-
Γραμμικός ενεργοποιητής κινητήρα
-
Πλήρως ενεργοποιητής σπειρών φωνής σπιτιών
-
Κοίλη μηχανή πυρήνων
-
Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης
-
Μονούλες κινητήρα
-
γραμμική σερβο μηχανή
-
ελεγκτής σερβο μηχανών
λέξεις-κλειδιά [ linear voice coil actuator low noise ] αγώνας 93 προϊόντα.
Υψηλής ακρίβειας τοποθέτηση του κλίματος εκκρεμές περιστροφικά κινητήρες σπείρας φωνής για ταχεία καθρέφτες
| Υλικό στέγασης: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Άρθρο: | Μίνι ηλεκτρικοί κινητήρες |
| Πρότυπο προϊόντος: | VARS0022-032-00A |
Low Noise High Stability Linear Voice Coil Motor For Medical Scanners
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | Ειδικότερα: |
| βάρος ((g): | 177 |
Αλυσίδα κινητήρα γραμμικής φωνής υψηλής απόκρισης υψηλής απόκρισης για έλεγχο μικροκινήσεων ημιαγωγών
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | VCAB0262-0112-00A |
| βάρος ((g): | 285 |
Υψηλής συχνότητας μαγνητικός φωνητικός κυλινδρικός γραμμικός ενεργοποιητής για εστίαση κάμερας
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, ρομπότ, ιατρικός εξαεριστήρας, μικροσκόπιο, ενδοσκόπιο, |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
Μεγάλη ανάλυση Μεγάλη διάρκεια ζωής Γραμμικός κινητήρας υψηλής ακρίβειας κινητήρας φωνητικής τροχιάς
| Βάρος: | Φως |
|---|---|
| Δύναμη: | Υψηλή |
| Ασύρματα: | Χαμηλά |
Ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης ενεργοποιητής αναπνοής ακρίβειας μικρογραμμικός κινητήρας
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Χρήση: | ΒΑΡΚΑ, αυτοκίνητο, ηλεκτρικό ποδήλατο, UAV, τρισδιάστατη εκτύπωση, μικροσκόπιο, ρομπότ, ιατρικοί εξα |
| Τύπος: | Μικροκινητήρας |
2.6N Ενεργοποιητής υψηλής απόδοσης Ενεργοποιητής υψηλής ταχύτητας με προηγμένες παραμέτρους ελέγχου
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |
Μηδενική αντίδραση Γραμμικός κινητήρας εφοδιασμού Μηδενικός γραμμικός κινητήρας άμεσης κίνησης
| Εγγύηση: | 3 μήνες-1 έτος |
|---|---|
| Δύναμη κορύφους ((N):: | 240 |
| Μέγιστο ρεύμα (Amps):: | 4.8 |
Λειτουργός γραμμικού τύπου από κράμα αλουμινίου με υψηλή ακρίβεια θέσης
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
Υψηλής ακρίβειας κούφιος κινητήρας μικροσκοπικός γραμμικός ενεργοποιητής VCM για εστίαση φωτογραφικών μηχανών κινητών τηλεφώνων
| Υλικό περιβλήματος κινητήρα: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανές κενού πυρήνα |
| Συνολική εγχείρηση: | 20 χιλιοστά |

